Community Digest: Samenvatting van April 2022

Community Digest: Samenvatting van April 2022



Beste Community leden,

Het is alweer Mei, en dat betekent dat het tijd is om terug te kijken op wat er in de afgelopen maand is gebeurd binnen de Zoho Dutch Community.

In April hebben we weer verschillende Tips & Tricks mogen delen. Daarnaast hebben we onze gebruikers community afgelopen maand beter leren kennen tijdens de Zoho Desk Meetup.

Allereerst deelden wij een tip om het gebruikersbeheer in Zoho One te vereenvoudigen door middel van groepen.

Met onze nieuwste update kun je een record delen met rollen en groepen. Lees hier meer over deze Zoho CRM update.

Tijdens onze Zoho Desk Meetup deelde FashionCheque haar succesverhaal met ons, daarnaast vertelde ze ons meer over het gebruik van Zoho Desk voor hun klantenservice en de implementatie door Mobile XL. Bekijk hier de foto's van deze Meetup.

De volgende Meetup vindt plaats op 10 Mei in Veenendaal. Lees hier meer over de volgende CRM Meetup.

Daarnaast kregen wij vanuit de Community een suggestie om een Meetup te organiseren over Zoho Analytics. Ben je daar ook in geïnteresseerd? Laat het ons weten via deze post.

We leren jullie graag beter kennen via onze Meetups! Tot snel.

Met vriendelijke groet,

Team Zoho Nederland